| Product Detail | Information |
|---|---|
| Format | Rigid Core |
| Room Suitability | Lounge, Dining Room, Hallway, Kitchen, Bedrooms, Bathrooms |
| Colour | White/Cream |
| Size | 1420 mm × 225 mm |
| Wear Layer | 0.55 mm |
| Thickness | 6.5 mm |
| Bevelled Edge | Micro |
| Look | Ash |
| Box Coverage | 3.195 m² |
| Shipping | Free Shipping |
| Returns | Free Returns |
m²










Reviews
There are no reviews yet.