| Category | Details |
|---|---|
| Included as Standard | Professional Measuring & Fitting, Standard Lining |
| Colour Description | Cream |
| Pattern Description | Watercolour Gingham |
| Composition | 100% Polyester |
| Material Style | |
| Recycled Material | No |
| Heading Options Available | Eyelet, Pencil Pleat, Deep Pencil Pleat, Double Pinch Pleat, Triple Pinch Pleat, Wave |
| Minimum Width | 35cm |
| Maximum Width | 250cm |
| Horizontal Pattern Repeat | 32cm |
| Vertical Pattern Repeat | 32cm |
Sale
Original price was: 75.00 د.إ.55.00 د.إCurrent price is: 55.00 د.إ.
(Per Square Meter)
★★★★★









Reviews
There are no reviews yet.